Втородивизионният Черноморец Бургас постигна трета победа в петата си лятна  контрола. Младият отбор на "акулите" този път се наложи с 2:0 над  третодивизионния Черноморец Балчик, като двата гола паднаха  във  всяко от полувремената.

В 22-ата минута Милен Танев откри резултата след изпълнение  на свободен удар. Фаулът беше отсъден заради много добър пробив на Ахмед Ахмедов.

До края на първата част бургазлии не спряха да атакуват, но не стигнаха до нови попадения. Отлично впечатление за пореден път направи младият полузащитник Михаел Орачев, който с всеки мач демонстрира плеймейкърските си качества.

В 65-ата минута бургазлии удвоиха преднината си след  изпълнение на дузпа. Тя беше спечелена от 16-годишния Мартин  Иванов.

Младокът щеше да завърши отлична атака от дясно с по един  пас създадена от Стойчо Атанасов и Даниел Стоянов. От 11-те  метра Ивайло Петров-Точката не сгреши и оформи крайното 2:0./БТА