Созопол спечели с лекота гостуването си на Черноморец в Бургас с 3:0. И трите гола паднаха през втората част от контролата. Точни бяха Джейхан Зайденов /51 мин/, Жил Лоусън /72/ и дошлият на проби Нгуен /84/.

Полузащитникът има мачове за Локомотив София, когато отборът бе в Областната група. Спортно-техническото ръководство на морския клуб ще вземе решение дали да му предложи договор след контролата с ЦСКА 1948 на 6 февруари, вторник, в Стара Загора.

Чест прави на „акулите”, които са се сринали до Областната група, че не играха дефанзивно и до известна степен затрудниха по-опитните гости, особено до почивката.

За „небесносините” пък това беше пета проверка от началото на зимната подготовка. В изиграните вече четири тимът последователно загуби с 0:3 от Берое, направи равенства с Поморие /0:0/ и Верея-2 /2:2/ и победи Нефтохимик с 2:1.