Ливърпул претърпя пълен крах през изминалата седмица, след като загуби от Аталанта с 0:3 в първия двубой от четвъртфиналната фаза на Лига Европа, а този неуспех бе последван от нов домакински шок за мърсисайдци, като Кристъл Палас си тръгна с трите точки от "Анфийлд" след победа с 1:0.

Играчите на Ливърпул сякаш не можеха да повярват какво се случва, тъй като се очакваше реакция след провала в първия мач от Лига Европа, но такава не последва. След последния съдийски сигнал голяма част от играчите усетиха какво значи това поражение и болката бе изписана на лицата ми, като техните емоции надделяха. Ливърпул остава на две точки от върха зад Манчестър Сити, като е на трето място с равни точки с Арсенал, но с по-лоша голова разлика.

Вижте във видеото какво означава за играчите тази загуба и техните емоции след поражението!