Берое U21 загуби с 0:4 от Черноморец и остана на четвърто място в класирането на турнира "Поморие къп 2015″.

Деян Христов откри с отличен удар от пряк свободен удар след пресилен фаул в добавеното време на първата част, а Даниел Стаматов покачи с глава в 53-ата минута. Михаел Орачев отбеляза красив гол за 3:0 от дистанция в 76-ата минута.

Отново Даниел Стаматов оформи крайното 4:0 в 81-ата минута. През първата част беройци стояха дълбоко в своята половина и разчитаха на контраатаки.

Берое U21 подновява участието си в първенството на Младежката група след две седмици, когато "зелените" гостуват на Локомотив 1926 Пловдив. Възпитаниците на Иван Гаджев заемат четвърто място с актив от 29 точки след 18 изиграни мача.