Черноморец отстъпи с 1:2 на Спартак Варна в последната си зимна контрола преди подновяването на първенството в "Б" група.

Гостите от Варна бяха изцяло в състав от румънски, молдовски играчи, както и един италианец и един българин- Никола Яначков. Още в 10-ата минута гостите откриха резултата чрез Фратя. Веднага след това домакините заредиха опасни положения и в 26-ата минута Реян Даскалов изравни с удар извън наказателното поле.

До края на полувремето Диян Христов, Даниел Стаматов и отново Даскалов бяха на стрелкови позиции, но не показаха точен мерник. Картината не се промени след началото на втората част, като акулите натискаха здраво.

Вместо това в 66-ата минута те пуснаха втори гол, когато Василов завърши контраатака със Сергей Сърбу. До края на мача Яни Пехливанов и Галин Димов пропуснаха да донесат поне равенство за бургазлии./БТА